Laat je niet misleiden door de titel. Nederlands-Limburger Martijn won dit seizoen als caddie van Johannes Veerman de Nedbank Golf Challenge.
Johannes en Martijn werken al een paar jaartjes samen. Zij doen dat afwisselend in het Engels en soms ook in het Nederlands.
Johannes Veerman is officieel een Amerikaan, maar zijn vader is Nederlander en zijn moeder Indonesische. Geboren in Californië, maar opgroeiend in de Filipijnen, Thailand, Maleisië, China, Engeland is de 32-jarige Johannes een certitude geworden op de DP World Tour.
Hij engageerde Martijn van Oosterhout die caddie was van Lars van Meijel en Wil Besseling waar hij uitstekend werk leverde.
van Oosterhout rolde als fysieke coach in het golfgebeuren en switchte in 2018 naar caddie. Johannes Veerman werd verleden seizoen samen met “Marty” 39ste op de Race to Dubai-ranking.
Het ultieme doel van Martijn van Oosterhout? “Ooit een witte overall dragen op The Masters…”